Rozwiązania dla firm

Prowadzisz sklep lub planujesz sprzedaż naturalnych suplementów lub kosmetyków? Nawiąż z nami współpracę! Przygotujemy recepturę, wyprodukujemy oraz zaoferujemy branding produktów od A do Z. Możemy dostarczyć Ci także wysokiej czystości ekstrakty roślinne uzyskiwane metodą ekstrakcji ultradźwiękowej!

Produkty od A do Z + Twój branding!

SPRAWDŹ

Ekstrakty pozyskiwane metodą ekstrakcji ultradźwiękowej

SPRAWDŹ

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ

Dzięki metodzie ekstrakcji ultradźwiękowej, możemy oferować absolutnie wyjątkową czystość naszych ekstraktów, co nie tylko wpływa na jakość produktów, ale także na wydajność produkcji. Przygotowywane przez nas receptury gwarantują połączenie naturalnych i ekologicznych składników, których właściwości uzupełniają się wzajemnie.

SZYBKA PRODUKCJA

Jesteśmy Zespołem pasjonatów z kierunkowym, chemicznych wykształceniem. Cenimy szybki kontakt i sprawne działanie w szczególności w zakresie produkcji. To samo oferujemy naszych partnerom.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Potrzebujesz nie tylko produktu, ale także brandingu, etykiet, planu marketingowego? Dzięki sieci naszych kontaktów gwarantujemy Ci kompleksową obsługę. Wszystko w jednym miejscu.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Potrzebujesz jedynie ekstraktu, jako składnik do Twoich produktów? Nie ma problemu! Dzięki ekstrakcji ultradźwiękowej przygotujemy go dla Ciebie w takiej ilości jak potrzebujesz!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a my odezwiemy się w sprawie współpracy.

Potrzebuję: *

Poznaj nas bliżej

Napędza nas pasja, doświadczenie oraz potrzeba tworzenia wysokiej jakości suplementów naturalnych. Wierzymy, że moc natury, połączone z najnowszą technologią pozyskiwania ekstraktów, pozwolą wyeliminować wiele objawów chorób cywilizacyjnych.

poznaj nas