O nas

Healthy Herb powstało dzięki obserwacji potrzeb, codziennych zmagań oraz dolegliwości, coraz częściej występujących w społeczeństwie. Każdy z nas jest inny – biochemik, sportowiec i przedsiębiorca. Połączyliśmy siły, by stworzyć produkty, wyróżniające się wyjątkową czystością oraz naturalnym, roślinnym składem. Za pomocą ekstrakcji ultradźwiękowej, wydobywamy z wartościowych roślin adaptogennych to, co najcenniejsze. Łączymy nasze doświadczenia, pasje i potrzeby, by dostarczać wyjątkowej jakości produkty wspomagające fizyczną i psychiczną sprawność organizmu.

Robert Jabłoński

Biochemik

  • robert@healthyherb.pl

„Szkiełko i oko – ten duet nigdy mnie nie zawiódł”

Osoba odpowiedzialna za jakość i czystość ekstraktów i produktów Healthy Herb. Z wykształcenia magister Chemii ze specjalizacją Chemia Analityczna oraz Technolog Żywienia. Dosłownie – szkiełko i oko w procesie powstawania produktów Healthy Herb. Posiada wieloletnie doświadczenie przy produkcji żywności, olejków eterycznych i kosmetyków. W trakcie swojej pracy zawodowej w szczególności skupia się na wykorzystaniu maksimum właściwości roślin, w tym ziół, do wsparcia sprawności organizmu. Specjalizuje się w ziołolecznictwie, zielarstwie oraz ogrodnictwie. W Healthy Herb odpowiada za stworzenie efektywnego procesu ekstrakcji ultradźwiękowej, którego efektem jest pozyskiwanie nawet do 98% aktywnych składników z roślin. To dzięki niemu produkty Healthy Herb są tak efektywne.

Mariusz Mirosz

Sportowiec

  • mariusz@healthyherb.pl

„Sport i naturalna suplementacja idą w parze!”

Mariusz to magister Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Specjalizował się na kierunku Wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej. Doskonale rozumie potrzeby organizmu sportowców oraz osób z podwyższoną aktywnością fizyczną. Od 10 lat pracuje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jako instruktor sportowy. Na WUM prowadzi boks, zajęcia Crossfit oraz treningi na siłowi. Dla niego naturalna suplementacja to wyjątkowo ważny aspekt w budowie zdrowego, intensywnie funkcjonującego organizmu. W Healthy Herb jest ekspertem z dziedziny potrzeb sportowców. Zdrowy tryb życia to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja i to właśnie ona mobilizuje go do ciągłego ulepszania produktów dedykowanych sportowcom w Healthy Herb.

Michał Majewski

Przedsiębiorca

  • michal@healthyherb.pl

„Dobra jakość, szybki kontakt i otwarta komunikacja”

Michał to Technik Mechanik Pojazdów samochodowych z wykształcenia. Od podszewki zna i rozumie procesy logistyczne oraz biznesowe aspekty zarządzania przedsiębiorstwem, skierowanym na zapewnianie wysokich usług w zakresie dostarczania towarów i produktów. Całe zawodowe życie zajmuje się biznesem. Swoją pierwszą firmę założył w wieku 20 lat. Prowadził bądź był wspólnikiem w 15 firmach z różnych branż. To doświadczenie dało mu doskonałą wiedzę zarówno o procesach produkcyjnych, logistycznych i księgowo-biznesowych, jak i potrzebach klientów. Michał celnie identyfikuje rynkowe trendy oraz zapotrzebowanie na produkty, co w Healthy Herb pozwala mu szlifować proces obsługi klienta do perfekcji. Czuwa nad procesem powstawania produktu od A do Z, a następnie czujnym okiem analizuje ścieżkę dotarcia produktu do klienta docelowego. Identyfikuje problemy, rozwiązuje je i sprawia, ze Healthy Herb każdego dnia się rozwija.